Túrař

24. ledna 2014 v 19:49 | Jan Lebeda |  PŘIPRAVUJEME
HOTOVO: 85%
Nový projekt na kterém již rok intenzivně pracuji.Je rpg hra z prostředí lesa a túraření. Grafika 2d a pohled, je stejně jako u ZaA shora.

Spíše než na hlavní příběh se zaměřuji na simulaci túraře a na vedlejší questy(kterých bude nekonečno a proto se hra bude dát hrát dlouhou dobu.Ve hře bude několik map, kam bude moct hráč podle libosti vycestovat.

Postav bude na výber hned několik. Inventář a obchodování, je samozřejmosti. Dále možnost vylepšění postavy pomoci XP a perků.

Zbraní bude několik pěsti, nože, pistole, luky a granáty. Možnost pokládání pastí.

Dále budete mít možnost, podle návodů určité věci vyrábět.Simulace se vztahuje nejen na životy, ale i na energii. Kterou budete muset doplňovat pomocí jídla a pití. Zviřata lze stahovat z kůže a péct maso atd.

V prostředí se mění počasí i denní doba.Dále budete moct využít mnoho různých vychytávek. Jako je rádio, mobil, nebo internet, kde budete moct nakupovat, prohlížet fotky a přijímat emaily. Pozor lze se také zadlužit!Na hře pracuji zatím sám a investoval jsem do ní mnoho času i nějaké ty peníze, a proto již tentokrát nebude hra zcela zdarma, jako tomu bylo u Zaklínače a Antikrista. Pokud bude hra úspěšná, rád bych trochu rozšířil svůj tým a utržené finance vrhnul do dalšího projektu. Kdy hra vyjde a za kolik peněz, budu informovat v následujicím měsíci.

Ve hře je zatím spoustu nedodělku, jako je např. chybějcí stíny atd. Proto neberte na uveřejněné obrázky příliš zřetel.

Za studio Hammerlock
Johny1l
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Laki Laki | 11. února 2014 v 9:19 | Reagovat

Vypadá to skvěle! V čem děláš grafiku?

2 hammerlock hammerlock | 19. února 2014 v 9:16 | Reagovat

Jsem rád, že se líbí. Informace o postupech si zatím nechávám pro sebe. Ale připravuji článek, kde odpovím na většinu dotazů, co se ke mě zatím dostali.

3 Morttuus Morttuus | E-mail | 1. září 2015 v 18:01 | Reagovat

Zdravím! Nějakou šťastnou náhodou jsem narazil na hru Zaklínač a Antikrist, a musím říct, že na freeware hru je to těžký nadstandard. Co mi ale osobně na hře vadilo, jsou občasné strašlivé pravopisné chyby (ano, jsem trochu grammar nazi :). Jelikož ale nepatřím mezi lidi, kteří by si jen stěžovali, nabízím, byl-li by zájem, pomocnou ruku, pokud jde o korekturu textů Túraře. Samozřejmě bych si nenárokoval žádnou odměnu, rád bych to udělal čistě z fandovství a trochu jako projevený dík za perfektního Zaklínače.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama